276°
Posted 20 hours ago

adidas Unisex 18.1 Fg J Football Boots

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Když se na kopačky člověk podívá, tak si uvědomí, že se k nim název Predator opravdu dost dobře hodí. Ostře řezané rysy, šikmo seseknutášpička ponožky u kotníků, celkově tak trochu agresivní vzhled. Jo. Takhle bych si kopačky s názvem Predator docela i představoval. U mě určitě dobrý. Svršek kopaček Tahle Controlskin vrstva je také to, co vytváří na povrchu zvrásněnou texturu, kterou vidíme v předníčásti v podobě„schůdků“ a různých vystouplých čar po stranách. Nemajížádnou extra funkci, jsou spíš dokreslením celkového designu. Samozřejmě budou mít malý vliv při kontaktu s balonem, ale není to nic, co by nějak výrazně ovlivňovalo celkový výkon. Jazyk, ponožka u kotníků a zavazování V podstatě to není nic, kvůli čemu byste měli brečet. I bez toho se dá celkem slušněžít. Druhým rozdílem je to, že podrážka má jinou barvu. To je ale tak nepodstatený rozdíl, že je skoro škoda o tom mluvit.

adidas Predator 18.1 FG - Mens Soccer Cleats - Firm Ground adidas Predator 18.1 FG - Mens Soccer Cleats - Firm Ground

The first piece of advice we can give about the adidas Predator 18+ is to be open minded. Were we big fans of the old Predator models? Of course we were, but we advise that you don’t go comparing it to the Mania, Powerswerve, Absolute etc. This is a different beast. Podrážka Controlframe je vylepšená Sprintframe podrážka z předchozích verzí kopaček adidas ACE a až na dva rozdíly je úplně stejná jako u modelu 18+. Tím prvním rozdílem je, že uvnitř nenajdeme zabudovanou BOOST technologii v předníčásti, jejíž funkcí je zlepšené využití energie při došlapu a odrazu.Jsou to velice pohodlné kopačky, které budou vyžadovat jenom minimálníčas na to, abyste se v nich cítili bezvadně. Číslování odpovídá skutečnosti, takže můžete s klidem vzít svou obvyklou velikost. Adidas Predator 18.1 – cena

Adidas Predator 18.1 Spectral Mode - Trace Pink - 30% flat off Adidas Predator 18.1 Spectral Mode - Trace Pink - 30% flat off

Soubor cookie nastavený službou YouTube k měření šířky obrazovky, který určuje, zda se uživateli zobrazí nové nebo staré rozhraní přehrávače. Kopačky seženete za cenu mírně pod 6000 Kč (leden 2018), což v porovnání s ostatními kopačkami této kategorie je cena odpovídající. Rozhodně nemusíte mít strach, že byste investovali do něčeho nekvalitního. Naopak, v porovnání s cenou vyššího modelu 18+ (cena 8000 Kč) je to velmi dobrá cena za, podle mého názoru, lepší kopačky. Adidas Predator 18.1 – shrnutíRozmístěníšpuntů (kolíků) je víceméně stejné, jaké najdeme v současné době skoro na všech kopačkách adidas. Rozdílem je, že špunty tady mají trochu jiný tvar. Nejsou ani kulaté, ani hranaté, je to něco mezi. Až na tuhle změnu je to ve výsledku celkem tradiční zpracování od adidas, které svojí práci odvede velmi dobře.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment